O firmě - Auto Myslivec

HISTORIE

V roce 1989 založil v Lounech, automechanik pan Evžen Myslivec malou firmu na opravy osobních vozů a zámečnictví SAZ - Myslivec (servis a zámečnictví). Jak sám říká „kluk od ponku“ neměl tehdy tušení, do jakých rozměrů jeho podnikání naroste.

Již v o čtyři roky později zahajuje autorizovaný prodej a servis značky SEAT a stává se nejlepším autorizovaným partnerem značky s každoročním prodejem přes 300 nových vozů.

Pan Myslivec v budování a rozšiřování firmy neustává a v roce 1996 otvírá zcela nový autosalon SEAT. Velkým mezníkem se stal rok 1998, kdy zahajuje provoz nový autosalon a servis Škoda v Lounech a následně 2002 další autosalon Škoda ve Slaném. Další významný krok udělal pan Myslivec v roce 2004. Otevřel čtvrtý autosalon pro Užitkové vozy Volkswagen a servis pro osobní a užitkové vozy Volkswagen. Současně s těmito významnými kroky svou firmu modernizoval o dokonalé servisní zázemí a technologie v rámci certifikace ISO a jednotlivých výrobců.

Dnes naše firma disponuje vlastní nejmodernější diagnostikou, klempírnou, autolakovnou, portálovým i ručním mytím, včetně tepování interiérů, pneuservisem, laserovou geometrií, atd.

Umíme se postarat o váš vůz v nejvyšší možné kvalitě, při využití naší moderní techniky a to vše pod jednou střechou.

Těchto úspěchů by pan Myslivec nedosáhl sám a jednou z jeho priorit bylo vždy rozvíjení a vzdělávání jeho zaměstnanců. Z toho důvodu se náš klient může spolehnout, že jeho vůz i on sám je v těch nejlepších rukou proškolených profesionálů.

ROZVOJ

Nová mycí linka
V letošním roce byla otevřena nová mycí linka, která nabízí možnost portálového mytí s obsluhou i ručního mytí. Portálová linka je schopna obsloužit jeden vůz za šest minut. Umytí vašeho vozu je velmi rychlé a především kvalitní. I při portálovém mytí váš vůz vždy projde ručním předmytím, kde je očištěn od hrubých nečistot, prachu a písku, který by v kartáčích mohl poškodit lak vašeho vozu. Po projetí vozu linkou naše obsluha vůz zkontroluje a ošetří prahy a rámy dveří. V Nové mycí lince umyjete i váš dodávkový vůz do výšky až 2,2m. Více informací, ceník, slevy, a kompletní služby naleznete ZDE

Nové vozidlo odtahové služby
Chceme poskytovat ty nejkvalitnější služby. Pomoc v nouzi je velice důležitou službou, kde se ukazuje kvalita servisu. Náš nový vůz odveze náklad o hmotnosti až 5,5 tuny je vybaven šestimetrovou hydraulickou plošinou, hydraulickou rukou, a lehce si poradí s vyproštěním i velké dodávky. Splňuje vysoké bezpečnostní normy a vy si můžete být jisti, že rychle a bez poškození doveze váš vůz do servisu. Více informací naleznete ZDE

Nová plocha pro vyzkoušené ojeté vozy
V roce 2009 jsme prodali více jak 250 vyzkoušených ojetých vozů pod značkou AUTO PLUS  a Škoda PLUS. Zájem o naše vozy neustéle roste a stávající prodejní plocha se stává nedostačující. Zahájili jsme tedy výstavbu nové prodejní plochy s kapacitou přes 60 vozů. Kompletní nabídku vyzkoušených ojetých vozů naleznete ZDE

VIP osobnosti
Služby naší společnosti využívá i řada známých osobností, se kterými se můžete osobně setkat na našich akcích, kterých se naši VIP přátelé a zákazníci účastní. Když budete mít štěstí, můžete je také potkat v našich provozovnách. Například při servisní prohlídce, nebo při nákupu nového vozu. I vy můžete jezdit stejným vozem a využívat kvalitní služby, jako
Blanka Matragi, Aleš Háma, nebo Mistr Karel Gott.

Mistr Karel Gott
světově známá módní návrhářka Blanka Matragi
herec, moderátor, muzikant Mojda, Mojmír Maděrič
herec, moderátor, muzikant Aleš Háma
muzikant Jindra Malík
Ředitel Hudebního divadla Karlín Egon Kulhánek
Tiskový mluvčí Hudebního divadla Karlín Tomáš Matějovský
Prvoligový fotbalista Bohemians 1905 Josef Jindříšek

Sponzoring
Jsme silní !!! Díky dlouholeté a usilovné práci, můžeme dnes významnou měrou pomáhat tam, kde je to třeba.
Společnost AUTO Evžen Myslivec  je aktivně zapojena do činností nejen obchodního, ale také společenského, kulturního a humanitního života.

Bližší informace získáte na tel.: 736 622 151, nebo e-mail:

Sbor dobrovolných hasičů města ŽATEC 
www.sdh-zatec.webzdarma.cz

Truck Trial Jana Fickertová   
http://www.truck-trial.cz

Mateřské centrum Sedmikráska Žatec 
http://www.mc-sedmikraska-zatec.estranky.cz

Fitcentrum Louny paní Hofmanové  
www.fitnesslouny.unas.cz

Běh o život     
www.behozivot.cz

Memoriál Karla Raise   
www.askelna.wz.cz

Běh proti rakovině    
www.libochovice.cz

Základní umělecká škola Louny  
www.zuslouny.cz

Městská pečovatelská služba Louny 
www.mpslouny.cz

Hudební divadlo Karlín
www.hdk.cz

 

IMAGE Přichází nová ŠKODA

PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV. Díky nabídce barevných kombinací bude vaše FABIA naprosto jedinečná.

NOVÁ FABIA.

IMAGE Omezení pracovní doby
Vážení zákaznící z provozních důvodů bude dne 29.9.2018 provozovna uzavřena.

Děkujeme Vám za pochopení.

Kolektiv AUTO - Evžen Myslivec, s.r.o.

IMAGE ŠKODA Connect
Váš partner na cestách. Vybavte svůj Nový vůz Škoda Balíčkem služeb ŠKODA Connect.

IMAGE Jsme autorizované centrum ŠKODA Handy
Objevte svět ŠKODA Handy a užívejte si naplno benefity pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P. Nejen, že si u nás pořídíte nový vůz za zvýhodněnou cenu, ale také si ho můžete nechat upravit na míru prostřednictvím partnerských firem API CZ a HURT. Pomůžeme Vám s žádostí o státní příspěvek, se zajištěním výhodného financování i pojištění. Samozřejmostí je přednostní servis, zvýhodněné náhradní dily a příslušenství. Objednejte si předváděcí jízdu, dojedeme za Vámi až domů. Pro více informací kontaktujte naše autorizované centrum ŠKODA Handy.

IMAGE 26.03.2018
Dne 31. 3. 2018 pobočky uzavřeny

Vážení zákazníci, Omlouváme se, z provozních důvodů budou obě naše provozovny v Lounech a Slaném dne 31.3.2018 uzavřeny. Budeme se na Vás těšit po Velikonočním pondělí. V naléhavých případech volejte: 602 432 425. AUTO – Evžen Myslivec, s. r. o., SAZ – Evžen Myslivec, s. r. o.

IMAGE 15.03.2018
OTEVŘETE DVEŘE NOVÉ SEZONĚ

OTEVŘETE DVEŘE NOVÉ SEZONĚ - Jarní servis Volkswagen

Více informací ZDE.

IMAGE 15.03.2018
SEAT SERVICE®

Užívejte si jara a servis nechte na nás.

Více informací ZDE.

IMAGE 15.03.2018
AKCE, jaro 2018

Při přezutí pneumatik, nebo celých kol ze zimních na letní, vám nabízíme možnost kontroly a seřízení podvozku vašeho vozu (geometrie) za akční cenu.

Více informací ZDE.

IMAGE 27.02.2018
RAPID - Škoda bez starostí

Pořiďte si nový vůz bez akontace a bez starostí. Jak to? Takto! Se službou ŠKODA BEZ STAROSTÍ si můžete pronajmout jakýkoliv model ŠKODA. Díky nízké měsíční splátce nic neřešíte a pouze jezdíte.
Více informací ZDE.

IMAGE 24.01.2018
Pojeďte v tom s námi!

Přijďte se zúčastnit soutěže a pojeďte v tom s námi do 7.2.2018. Více info na www.pojedtevtomsnami.cz.

IMAGE 23.01.2018
Nabídka zaměstnání

Chceš se stát členem našeho týmu? Klikni ZDE